Kim jesteśmy, co robimy

Akademia Jogi
i Harmonijnego Rozwoju

BKS Iyengar
Akademia Jogi i Harmonijnego Rozwoju powstała w 2004 roku. Myślą przewodnią i intencją jej powołania była chęć pomocy osobom poszukującym sposobu na zmianę jakości swojego życia, chcącym nadać mu nowy wymiar.

Pierwsza szkoła – Joga Foksal została otwarta w 2005 roku. Dogodna lokalizacja, komfortowa przestrzeń, dobrze przygotowani nauczyciele jogi z pasją do przekazywania wiedzy sprawili, że już po czterech latach szkoła okazała się zbyt mała, uczniowie nie mieścili się w lokalu przy Foksal 10. Tak powstała Joga Długa. Nowe miejsce, nowe wyzwania i coraz więcej zadowolonych osób praktykujących jogę. Po dalszych kilku latach lokal na Długiej okazał się zbyt mały i tak powstała Joga Bracka.

Joga Bracka to nie jest kolejna szkoła, ale nowa jakość jogi. Certyfikowani nauczyciele, różnorodność zajęć, dogodne godziny, idealna lokalizacja… Do tego profesjonalnie i komfortowo wyposażone wnętrze. Joga Bracka to nasza wizytówka, zwieńczenie marzeń. Zajęcia prowadzą certyfikowani nauczyciele jogi według metody B.K.S. Iyengara.

W dogodnych godzinach, tj. od 7:00 rano do 21:30 zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania: dla początkujących, ogólne i zaawansowane, a także tematyczne: dla kobiet, seniorów, terapeutyczne, warsztaty tematyczne, zajęcia z oddychania (pranajama) oraz dynamiczne. Każdy znajdzie coś dla siebie, dobierze zajęcia zgodne z jego temperamentem, poziomem zaawansowania i w preferowanej porze.

Wydarzenia i aktualności

Gąski

Data: 1-8 lipca 2018 r.   To już 6. wakacyjny warsztat jogi w Gąskach nad morzem!

Zagroda Ojrzanów

Data: 22-24 czerwca 2018 r.   Zapraszamy Was do Zagrody Ojrzanów – magicznego miejsca tylko pół godziny drogi od Warszawy.

Zagroda Kuwasy

Data: 30 maja – 3 czerwca 2018 r.   Joga nad Biebrzą – zagroda Kuwasy.

Zagroda Ojrzanów

Data: 11-13 maja 2018 r.   Zapraszamy Was do Zagrody Ojrzanów – magicznego miejsca tylko pół godziny drogi od Warszawy.

Niechorze

Data: 28 kwietnia − 6 maja 2018 r. To już 12. raz! Zapraszamy na długi weekend majowy! Miejsce Niechorze, urocze, ciche o tej porze nadmorskie miasteczko położone …

Zagroda Ojrzanów

Data: 30 marca – 2 kwietnia 2018 r. Zapraszamy Was do Zagrody Ojrzanów – magicznego miejsca tylko pół godziny drogi od Warszawy. Pośród tutejszych stawów i łąk …

Zagroda Kuwasy

Data: 15-18 marca 2018 r. Zapraszam po raz drugi na kobiecy warsztat jogi w Zagrodzie Kuwasy. Przedwiośnie to niezwykły Czas! Natura budzi się z zimowego odpoczynku, ożywa …

Joga w Cisnej

Data: 25 lutego – 4 marca 2018 r. Miejsce Hotel Solny, położony w spokojnej dolinie, w pobliżu rzeki Solinki www.solny.com.pl Zakwaterowanie Zamieszkamy w nowym, bardzo ładnym, drewnianym …

Joga Foksal

Joga na Foksal

ul. Foksal 10 – Pałac Przeździeckich

2 minuty od Nowego Światu. Parter 3-piętrowego stylowego budynku. Przestronna, jasna sala do praktyki jogi (135 m2), wygodne zaplecze – szatnie, toalety i łazienki, recepcja.

W samym sercu Warszawy. Doskonałe połączenia komunikacyjne. Zapraszamy 7 dni w tygodniu!

Joga Bracka

ul. Bracka 25 – Dom Braci Jabłkowskich

Nowe, niezwykłe klimatyczne miejsce na mapie jogi w Warszawie. Na czwartym piętrze zabytkowego Domu Braci Jabłkowskich aż 400 m2 to powierzchnia do jogi: dwie profesjonalne sale, bardzo obszerne zaplecze i przestrzeń do relaksu. Idealna lokalizacja – w samym centrum miasta, na przecięciu szlaków komunikacyjnych, a jednocześnie w pięknym historycznym budynku, którego właściciele bardzo wspierali AHR w realizacji tego przedsięwzięcia.

Akademia Jogi i Harmonijnego Rozwoju | Renomowane szkoły jogi w Warszawie - na Foksal i na Brackiej