Kim jesteśmy, co robimy

Akademia Jogi
i Harmonijnego Rozwoju

BKS Iyengar
Akademia Jogi i Harmonijnego Rozwoju powstała w 2004 roku. Myślą przewodnią i intencją jej powołania była chęć pomocy osobom poszukującym sposobu na zmianę jakości swojego życia, chcącym nadać mu nowy wymiar.

Pierwsza szkoła – Joga Foksal została otwarta w 2005 roku. Dogodna lokalizacja, komfortowa przestrzeń, dobrze przygotowani nauczyciele jogi z pasją do przekazywania wiedzy sprawili, że już po czterech latach szkoła okazała się zbyt mała, uczniowie nie mieścili się w lokalu przy Foksal 10. Tak powstała Joga Długa. Nowe miejsce, nowe wyzwania i coraz więcej zadowolonych osób praktykujących jogę. Po dalszych kilku latach lokal na Długiej okazał się zbyt mały i tak powstała Joga Bracka.

Joga Bracka to nie jest kolejna szkoła, ale nowa jakość jogi. Certyfikowani nauczyciele, różnorodność zajęć, dogodne godziny, idealna lokalizacja… Do tego profesjonalnie i komfortowo wyposażone wnętrze. Joga Bracka to nasza wizytówka, zwieńczenie marzeń. Zajęcia prowadzą certyfikowani nauczyciele jogi według metody B.K.S. Iyengara.

W dogodnych godzinach, tj. od 7:00 rano do 21:30 zajęcia prowadzone są na różnych poziomach zaawansowania: dla początkujących, ogólne i zaawansowane, a także tematyczne: dla kobiet, seniorów, terapeutyczne, warsztaty tematyczne, zajęcia z oddychania (pranajama) oraz dynamiczne. Każdy znajdzie coś dla siebie, dobierze zajęcia zgodne z jego temperamentem, poziomem zaawansowania i w preferowanej porze.

Facebook

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.

Wydarzenia i aktualności

Wyjazdy z jogą - Antoniów 22-29 Lipca
Zagroda Ojrzanów

Zapraszamy Was do Zagrody Ojrzanów – magicznego miejsca tylko pół godziny drogi od Warszawy.

Gąski

To już 6. wakacyjny warsztat jogi w Gąskach nad morzem!

Antoniów

Biały Dom jest miejscem, gdzie spokój i piękno natury w oprawie czterech pór roku naturalnie współbrzmi z praktyką,

Zagroda Kuwasy

Joga nad Biebrzą – Zagroda Kuwasy.

Zagroda Ojrzanów

Zapraszamy Was do Zagrody Ojrzanów – magicznego miejsca tylko pół godziny drogi od Warszawy.

Joga w Cisnej

Cisna w Bieszczadach – idealne miejsce na relaks z jogą

Joga w Cisnej

Cisna w Bieszczadach – początek jesieni z jogą

Joga Foksal

Joga na Foksal

ul. Foksal 10 – Pałac Przeździeckich

2 minuty od Nowego Światu. Parter 3-piętrowego stylowego budynku. Przestronna, jasna sala do praktyki jogi (135 m2), wygodne zaplecze – szatnie, toalety i łazienki, recepcja.

W samym sercu Warszawy. Doskonałe połączenia komunikacyjne. Zapraszamy 7 dni w tygodniu!

Joga Bracka

Joga Bracka

ul. Bracka 25 – Dom Braci Jabłkowskich

Nowe, niezwykłe klimatyczne miejsce na mapie jogi w Warszawie. Na czwartym piętrze zabytkowego Domu Braci Jabłkowskich aż 400 m2 to powierzchnia do jogi: dwie profesjonalne sale, bardzo obszerne zaplecze i przestrzeń do relaksu. Idealna lokalizacja – w samym centrum miasta, na przecięciu szlaków komunikacyjnych, a jednocześnie w pięknym historycznym budynku, którego właściciele bardzo wspierali AHR w realizacji tego przedsięwzięcia.

Joga Foksal i Bracka Warszawa | Renomowane szkoły jogi w Warszawie - na Foksal i na Brackiej