Akademia Jogi i Harmonijnego Rozwoju

B.K.S. Iyengar

Pierwsza szkoła – Joga Foksal została otwarta w 2005 roku. Dogodna lokalizacja, komfortowa przestrzeń, dobrze przygotowani, z pasją do przekazywania wiedzy nauczyciele jogi sprawili, że już po czterech latach szkoła okazała się zbyt mała, uczniowie nie mieścili się w lokalu przy Foksal 10. Tak powstała Joga Bracka. Nowe miejsce, nowe wyzwania i coraz więcej zadowolonych osób praktykujących jogę.

Joga Bracka to nie jest kolejna szkoła, ale nowa jakość jogi. Certyfikowani, nauczyciele, różnorodność zajęć, dogodne godziny, idealna lokalizacja… Do tego należy dodać profesjonalnie i komfortowo wyposażone wnętrze. Joga Bracka to nasza wizytówka, zwieńczenie marzeń. Zajęcia prowadzą certyfikowani nauczyciele jogi według metody B.K.S. Iyengara. W dogodnych godzinach, tj. od 7:00 rano do 21:30 zajęcia prowadzone będą na różnych poziomach zaawansowania: dla początkujących, ogólne i zaawansowane, a także tematyczne: dla kobiet, seniorów, terapeutyczne, warsztaty tematyczne, zajęcia z oddychania (pranajama) oraz dynamiczne. Każdy znajdzie coś dla siebie, dobierze zajęcia zgodne z jego temperamentem, poziomem zaawansowania i w preferowanej porze.

Ćwiczenie jogi to sposób na zdrowie i dobre samopoczucie. Praktykując jogę odczuwa się korzyści zarówno na poziomie ciała: zwiększa się elastyczność, znikają bóle kręgosłupa, buduje się siłę bez nadmiernego przyrostu masy mięśniowej, jak i psychiki: zwiększa się koncentracja, przy zmęczeniu dostaje się zastrzyk energii przy nadpobudliwości – wyciszenie i uspokojenie. Joga jest odpowiednia dla każdego, w każdym wieku, niezależnie od kondycji fizycznej.

Obecnie AJHR to 120 sesji jogi tygodniowo, komfortowe sale (Foksal i Bracka) w ramach jednego karnetu, zajęcia dostępne od 7:00 rano do 21:30. Zajęcia są tematyczne i na różnych poziomach zaawansowania. Duża waga jest przywiązywana do wysokiej jakości zajęć, prowadzonych przez certyfikowanych nauczycieli jogi według metody B.K.S. Iyengara. Akademia Jogi i Harmonijnego Rozwoju to nie tylko szkoły jogi, to również cieszące się renomą, wyjazdy z jogą, w Polsce i zagranicą.

Joga Foksal

Joga na Foksal

ul. Foksal 10 – Pałac Przeździeckich

2 minuty od Nowego Światu. Parter 3-piętrowego stylowego budynku. Przestronna, jasna sala do praktyki jogi (135 m2), wygodne zaplecze – szatnie, toalety i łazienki, recepcja.

W samym sercu Warszawy. Doskonałe połączenia komunikacyjne. Zapraszamy 7 dni w tygodniu!

Joga Bracka

ul. Bracka 25 – Dom Braci Jabłkowskich

Nowe, niezwykłe klimatyczne miejsce na mapie jogi w Warszawie. Na czwartym piętrze zabytkowego Domu Braci Jabłkowskich aż 400 m2 to powierzchnia do jogi: dwie profesjonalne sale, bardzo obszerne zaplecze i przestrzeń do relaksu. Idealna lokalizacja – w samym centrum miasta, na przecięciu szlaków komunikacyjnych, a jednocześnie w pięknym historycznym budynku, którego właściciele bardzo wspierali AHR w realizacji tego przedsięwzięcia.

Akademia Jogi i Harmonijnego Rozwoju | Joga Foksal i Bracka Warszawa