Zajęcia jogi dla seniorów w Warszawie

Jolanta Pankowska instroktor jogi dla seniorów

Zajęcia jogi dla seniorów dedykowane są osobom w dojrzałym wieku, które chcą zachować dobrą kondycję lub pozbyć się dolegliwości takich jak: bóle pleców i stawów czy spadek koordynacji ruchowej.

Program ćwiczeń jogi dla seniorów jest dostosowany do potrzeb oraz możliwości praktykujących. Główny nacisk kładziony jest na przywracanie ruchomości stawom, wzmacnianie oraz rozciąganie mięśni, a także poprawę koordynacji ruchowej. Ćwiczenia proponowane podczas zajęć jogi dla osób starszych nie są trudne i skomplikowane, nie forsują nadmiernie ciała i nie wymagają dużego wysiłku. Praktyka przynosi niezwykle korzystne efekty, podnosząc zarówno sprawność fizyczną, jak i psychiczną. Dzięki zajęciom jogi dla seniorów uwolnisz się od bólu kręgosłupa i stawów, zniwelujesz bóle mięśniowe, odzyskasz swobodę ruchów, dotlenisz organizm oraz poprawisz swoje ogólne samopoczucie.

Plan zajęć jogi dla seniorów w Warszawie

Zajęcia jogi dla seniorów prowadzimy w naszej szkole dwa razy w tygodniu. Oznaczyliśmy je na planie kolorem fioletowym, ale osobom starszym polecamy również inne grupy (wyróżnione na planie) o łagodnym przebiegu zajęć, które nie wymagają dużego wysiłku.

Joga dla seniorów

Prowadzący zajęcia

Kadrę nauczycieli w szkole Joga Foksal tworzą instruktorzy o wysokich kwalifikacjach i niezbędnych uprawnieniach do prowadzenia zajęć metodą B.K.S Iyengara. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, odpowiednim kompetencjom oraz bogatej wiedzy możesz rozwijać swoje umiejętności i doskonalić technikę w całkowicie bezpieczny sposób. Praca pod okiem odpowiednio wyszkolonego instruktora daje nie tylko lepsze efekty, ale przede wszystkim minimalizuje ryzyko urazu. Wszystkich naszych nauczycieli cechuje indywidualne podejście do ucznia, pasja i pełne zaangażowanie podczas prowadzonych zajęć.

Zajęcia jogi dla seniorów w naszej szkole prowadzą następujący instruktorzy:

Zapisz się na zajęcia!

    Joga dla seniorów: zajecia w Warszawie | Joga Foksal