Zajęcia jogi relaksacyjnej

Zajęcia jogi relaksacyjnej

Zajęcia jogi relaksacyjnej przeznaczone są dla wszystkich osób, którym dokuczają nadmierne przemęczenie i stres, ale także dla tych, które chcą rozpocząć naukę pranajamy. Ćwiczenia proponowane podczas zajęć jogi relaksacyjnej są dostosowane do możliwości praktykujących na różnych zaawansowania, także dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jogą.

Jogę relaksacyjną charakteryzuje niski poziom intensywności oraz dłuższy czas pozostawania w poszczególnych asanach. Przeważają ćwiczenia wykonywane w pozycji leżącej i siedzącej. Do wykonywania poszczególnych asan wykorzystuje się dodatkowe pomoce zapewniające odpowiednie podparcie, a przez to ułatwiające rozluźnienie całego ciała. Duży nacisk kładziony jest na ćwiczenia oddechowe oraz synchronizację ruchu i oddechu.

W efekcie ćwiczeń jogi relaksującej pozbędziesz się napięć i uczucia sztywności, rozluźnisz ciało, uwolnisz się od nadmiaru bodźców, ukoisz nerwy, poprawisz koncentrację i swoje ogólne samopoczucie oraz nauczysz się jak osiągnąć stan głębokiego relaksu.

Plan zajęć jogi relaksacyjnej w naszej szkole:

Plan zajęć jogi relaksacyjnej

Prowadzący zajęcia

Kadrę nauczycieli w szkołach Joga Foksal i Joga Bracka tworzą instruktorzy o wysokich kwalifikacjach i niezbędnych uprawnieniach do prowadzenia zajęć metodą B.K.S Iyengara. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, odpowiednim kompetencjom oraz bogatej wiedzy możesz rozwijać swoje umiejętności i doskonalić technikę w całkowicie bezpieczny sposób. Praca pod okiem odpowiednio wyszkolonego instruktora daje nie tylko lepsze efekty, ale przede wszystkim minimalizuje ryzyko urazu. Wszystkich naszych nauczycieli cechuje indywidualne podejście do ucznia, pasja i pełne zaangażowanie podczas prowadzonych zajęć.

Zajęcia jogi relaksacyjnej w naszej szkole prowadzą następujący instruktorzy:

Elżbieta Łuczak instruktor Joga Foksal i Joga Bracka

Zapisz się na zajęcia!

    Zajęcia jogi relaksacyjnej | Joga Foksal