Joga kręgosłupa w Warszawie

Kobieta w trakcie ćwiczeń jogi dynamicznej

Zajęcia jogi kręgosłupa przeznaczone są dla osób ze schorzeniami kręgosłupa i stawów, osób po przebytych kontuzjach oraz tych z siedzącym trybem pracy.

Joga kręgosłupa jest dla wszystkich tych, którzy mają trudności z wykonaniem podstawowych asan, dla tych, którzy chcą wzmocnić mięśnie przykręgosłupowe, poprawić swobodę ruchu i zapobiec ewentualnym problemom zdrowotnym w przyszłości. Ćwiczenia proponowane podczas zajęć jogi na kręgosłup przebiegają w spokojnym tempie, nie forsują i są całkowicie bezpieczne. Praktyka ma na celu poprawę funkcji kręgosłupa oraz niwelowanie napięć w ciele. Dzięki zajęciom pozbędziesz się uczucia sztywności i bólu kręgosłupa, wzmocnisz mięśnie pleców, poprawisz samopoczucie i podniesiesz komfort swojego życia, a także zapoznasz się z profilaktyką schorzeń kręgosłupa. Dowiesz się więcej na temat zależności pomiędzy stylem życia i towarzyszącym nam stresem, a ograniczeniami i blokadami w ciele.

Plan zajęć jogi kręgosłupa w Warszawie

Plan zajęć jogi kręgosłupa w Joga Foksal

Prowadzący zajęcia

Kadrę nauczycieli w szkole Joga Foksal tworzą instruktorzy o wysokich kwalifikacjach i niezbędnych uprawnieniach do prowadzenia zajęć metodą B.K.S Iyengara. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, odpowiednim kompetencjom oraz bogatej wiedzy możesz rozwijać swoje umiejętności i doskonalić technikę w całkowicie bezpieczny sposób. Praca pod okiem odpowiednio wyszkolonego instruktora daje nie tylko lepsze efekty, ale przede wszystkim minimalizuje ryzyko urazu. Wszystkich naszych nauczycieli cechuje indywidualne podejście do ucznia, pasja i pełne zaangażowanie podczas prowadzonych zajęć.

Zajęcia jogi kręgosłupa w naszej szkole prowadzą następujący instruktorzy:

Zapisz się na zajęcia!

    Joga kręgosłupa w Warszawie | Joga Foksal