Wyjazdy z jogą

dział stale aktualizowany
Joga na Zanzibarze

Warsztaty jogi

Zapraszamy na wyjazdy z jogą, z nami i z ludźmi, których łączy joga. Są wyśmienitą okazją do aktywnego wypoczynku na łonie natury, wśród uroczej przyrody, z dala od pośpiechu miasta. Jedź z nami, oddychaj pełną piersią i odpoczywaj głęboko.

Wyjazd z jogą to idealne rozwiązanie dla każdego: dla par, singli i rodzin z dziećmi. Dla początkujących joginów i zaawansowanych oraz dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji spróbować jogi. Dla osób spędzających większość czasu w mieście, spragnionych obcowania z naturą.

Aktywny wypoczynek dla duszy i ciała

Wyjazdowe warsztaty jogi pomogą odpocząć, zregenerować siły i poczynić postępy w praktyce lub ją rozpocząć – to doskonała okazja do rozpoczęcia swojej przygody z jogą. Wczasy z jogą sprawią, że odnajdziesz wewnętrzny spokój i harmonię oraz lepiej zrozumiesz swoje potrzeby. Joga w plenerze pomaga odkryć radość ze spontanicznego wyrażania siebie, zapewnia głęboki relaks i ułatwia odnalezienie harmonii ciała, serca i umysłu.  

Kontakt z przyrodą

Wiele ćwiczeń wykonywanych jest na świeżym powietrzu, w otoczeniu zapierającej dech w piersiach przyrody. Dla wielu osób mieszkających i pracujący w mieście, otoczonych każdego dnia ścianami, samochodami, komputerami czy kilometrami kabli, to świetna okazja do oczyszczenia swojej przestrzeni życiowej i stworzenia przestrzeni dla pola magnetycznego naszego mózgu i serca. Badania opublikowane w „Journal of Environmental Psychology” potwierdziły, że kontakt z przyrodą daje nam siły witalne i energię, a także wzmacnia odporność. W kontakcie z naturą mózg się resetuje i uwalnia nadmierną ilość informacji, poprawia się nasza pamięć i abstrakcyjne myślenie. Kontakt z przyrodą obniża poziom odczuwanego stresu – zaledwie 20 minut patrzenia na zieleń obniża poziom kortyzolu (hormonu stresu) w ślinie o prawie 15%.  

Dzielisz się jogą – łączysz się z ludźmi

Urlop z jogą to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie osób, które łączy wspólna pasja i do wymiany doświadczeń. To również szansa na spędzenie czasu w gronie najbliższych i podzielenia się z nimi swoją pasją. Na nasze obozy z jogą możesz jechać z osobą towarzyszącą i/lub z dziećmi, nawet jeśli nie mieli oni wcześniej kontaktu z jogą. Może zechcą spróbować, a jeśli nie, to nie muszą uczestniczyć w zajęciach – wokół jest zawsze wiele atrakcji.  

Wyśmienita kuchnia wegetariańska

Czekają na was także pyszne wegetariańskie posiłki, przygotowywane przez znakomitych szefów i trenerów kuchni wegetariańskiej i wegańskiej oraz warsztaty kulinarne. Możesz wykorzystać swój urlop z jogą na gruntowne oczyszczenie organizmu i zmianę nawyków życzeniowych, a nawet stylu życia.
Organizujemy 20 wyjazdów rocznie w najpiękniejsze zakątki Polski i świata. Wybieramy miejsca z duszą, komfortowo wyposażone, otoczone przepiękną przyrodą.
  • Joga nad morzem: Gąski (piękna, szeroka plaża z bardzo łagodnym zejściem, niewielka, cicha i spokojna miejscowość) i Niechorze (niewielka malownicza miejscowość z piękną piaszczystą plażą i wysokim klifem).
  • Joga w górach: Antoniów (magiczne miejsce u podnóża Gór Izerskich) i Cisna (serce Bieszczad).
  • Wyjazdy z jogą nad rzekę: Kuwasy (niezwykłe miejsce w Biebrzańskim Parku Narodowym)
  • Weekendowe wyjazdy z jogą – krótkie, nie wymagające długich podróży wypady za miasto. Zagroda Ojrzanów - zaledwie pół godziny drogi od Warszawy, a poczujesz się jak na Mazurach. To doskonały sposób, aby wyciszyć się, zregenerować siły i nabrać pozytywnej energii na następny pracowity tydzień. Idealne rozwiązanie dla zapracowanych.
  • Zagraniczne wyjazdy z jogą. Każdego roku organizujemy również wyjazdy zagraniczne, które łączą w sobie praktykę jogi ze zwiedzaniem najpiękniejszych miejsc świata. Byliśmy m.in. na Saharze, w Indiach, a w roku 2018 proponujemy Jogę na Zanzibarze.
 
Zapraszamy na wyjazdy z jogą przez cały rok. Gwarantujemy potężną dawkę jogi i wspaniałą atmosferę. Zachęcamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku – znajdziesz tam relacje i opinie uczestników z poprzednich wyjazdów.

aktualności / informacje / ogłoszenia / wyjazdy z jogą

Lato góry joga Antoniów

Uwaga! Są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Zapraszamy na wspólny wyjazd z jogą w góry do Antoniowa w dniach 21-28.07.2019 Miejsce Biały Dom jest miejscem, gdzie spokój i …

Warsztat jogi w Kuwasach

Miejsce Słynna z udanych wyjazdów jogowych „Zagroda Kuwasy” jest położona w Biebrzańskim Parku Narodowym. To wiejska posiadłość oferująca bardzo wysoki standard wypoczynku dając możliwość interesującego spędzenia urlopu …

Warsztat jogi z Adamem Ojrzanów

Zapraszamy Was do Zagrody Ojrzanów – magicznego miejsca tylko pół godziny drogi od Warszawy. Pośród tutejszych stawów i łąk z wolno pasącymi się końmi i kozami poczujecie …

Terapia jogą Niechorze

Miejsce Niechorze, urocze ciche o tej porze roku nadmorskie miasteczko położone przy przepięknej plaży. Oferujemy zakwaterowanie w ośrodku Mewa, ul. Leśna 6, położnym 20 m od plaży, …

Joga na Zanzibarze

Zapraszamy na wakacje z jogą do Afryki. Nie daj się listopadowej smucie, spędź kilkanaście dni w cieple, słońcu i szafirowych wodach oceanu. Zakwaterowanie Zamieszkamy w kameralnym hotelu …

Joga

Szkoła Jogi Foksal zaprasza w piątki na godzinę 17:30 na otwarte zajęcia jogi. Wolny wstęp, wolny wybór, Twój wybór. A potem przestrzeń w ciele, siła spokoju i radość ze …

Wyjazdy z jogą, czyli warsztaty jogi | Joga Foksal i Bracka Warszawa