Zajęcia jogi dla kobiet

Asany, pozycje jogi dla kobiet

Zajęcia jogi dla kobiet skoncentrowane są na bardzo konkretnych i specyficznych potrzebach kobiet w czasie menstruacji, ciąży czy menopauzy. Proponowane sekwencje asan są odpowiednie dla każdej z pań, która chce świadomie i w dobrym samopoczuciu przeżyć te szczególne momenty w swoim życiu. Ćwiczenia są całkowicie bezpieczne i dostosowane do możliwości uczestniczek. Grupa jest również otwarta dla mężczyzn.

Celem praktyki jest zmniejszenie dolegliwości towarzyszących kobietom w czasie menstruacji, ciąży czy menopauzy, takich jak: bóle kręgosłupa, pleców, podbrzusza, obrzęki nóg, nudności, niski poziom energii, wahania nastrojów, zgaga czy ogólne zmęczenie, ale także poprawienie kondycji fizycznej i zachowanie równowagi psychicznej. Dodatkowo, praktyka jogi posiada bardzo korzystny wpływ na układ dokrewny i wspomaga prawidłową gospodarkę hormonalną organizmu. Przyszłe mamy dzięki zajęciom przygotują odpowiednio mięśnie do porodu i nauczą się prawidłowo oddychać. Zajęcia są również świetną okazją do poznania innych kobiet, które zmagają się podobnymi trudnościami i wzajemnej wymiany doświadczeń.

 

Plan zajęć jogi dla kobiet w naszej szkole

Zajęcia jogi dla kobiet prowadzimy w naszej szkole trzy razy w tygodniu. Oznaczyliśmy je na planie kolorem różowym. Zapraszamy!

Joga kobieca plan zajęć

Prowadzący zajęcia

Kadrę nauczycieli w szkole Joga Foksal tworzą instruktorzy o wysokich kwalifikacjach i niezbędnych uprawnieniach do prowadzenia zajęć metodą B.K.S Iyengara. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, odpowiednim kompetencjom oraz bogatej wiedzy możesz rozwijać swoje umiejętności i doskonalić technikę w całkowicie bezpieczny sposób. Praca pod okiem odpowiednio wyszkolonego instruktora daje nie tylko lepsze efekty, ale przede wszystkim minimalizuje ryzyko urazu. Wszystkich naszych nauczycieli cechuje indywidualne podejście do ucznia, pasja i pełne zaangażowanie podczas prowadzonych zajęć.

Zajęcia jogi kobiecej w naszej szkole prowadzą następujący instruktorzy:

Zapisz się na zajęcia!

    Joga dla kobiet: plan zajęć | Joga Foksal