Zajęcia jogi zaawansowanej

Zajęcia jogi zaawansowanej przeznaczone są dla wszystkich osób, które uczęszczały na grupy ogólne, ale także dla tych, które praktykują pranajamy.

Jogę zaawansowaną charakteryzuje wysokim poziom intensywności oraz dłuższy czas pozostawania w poszczególnych asanach. Przeważają ćwiczenia wykonywane w pozycji stojących, siedzących, skrętach , balanse, odwróconych ( stanie na rękach, przedramionach, na głowie i świeca), wygięć i skłonów.
Do wykonywania poszczególnych asan wykorzystuje się dodatkowe pomoce zapewniające odpowiednie podparcie, a przez to ułatwiające rozluźnienie całego ciała. Duży nacisk kładziony jest na ćwiczenia oddechowe oraz synchronizację ruchu i oddechu.
W efekcie ćwiczeń jogi II stopnia pozbędziesz się napięć i uczucia sztywności, rozluźnisz ciało, uwolnisz się od nadmiaru bodźców, ukoisz nerwy, poprawisz koncentrację i swoje ogólne samopoczucie oraz nauczysz się jak osiągnąć stan głębokiego relaksu.

Plan zajęć jogi zaawansowanej w Warszawie

Joga zaawansowana - zajęcia II stopnia

Prowadzący zajęcia

Kadrę nauczycieli w szkołach Joga Foksal tworzą instruktorzy o wysokich kwalifikacjach i niezbędnych uprawnieniach do prowadzenia zajęć metodą B.K.S Iyengara. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu, odpowiednim kompetencjom oraz bogatej wiedzy możesz rozwijać swoje umiejętności i doskonalić technikę w całkowicie bezpieczny sposób. Praca pod okiem odpowiednio wyszkolonego instruktora daje nie tylko lepsze efekty, ale przede wszystkim minimalizuje ryzyko urazu. Wszystkich naszych nauczycieli cechuje indywidualne podejście do ucznia, pasja i pełne zaangażowanie podczas prowadzonych zajęć.

Zajęcia jogi zaawansowanej w naszej szkole prowadzi Adam Ramotowski Dyplomowany nauczyciel w stopniu Junior Intermediate II :

Zapisz się na zajęcia!

    Zajęcia jogi zaawansowanej | Joga Foksal